Merak Ettikleriniz

Bianca Stella Boya, her türlü seramik, fayans, mutfak tezgahı, mutfak dolabı, banyo, mobilya, ahşap, beyaz eşya, kapı, pencere, pvc, plastik, parke, laminant, cam, metal, kalorifer peteği, alüminyum, galvaniz, çinko, porselen, mermer, duvar, taş, merdiven gibi yüzeylerde kullanılabilir. 

Uygulama aşamaları ve diğer tüm bilgiler için tıklayın.

Ürünlerimizin fiyatları ve satın alma seçeneklerimiz için tıklayın.

Bianca Stella Boya kullanıma hazırdır. Homojen hale gelinceye kadar karıştırıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürünün uygulama adımlarını incelemek için tıklayın.

Bianca Stella üstün bir kapatıcılığa sahiptir. Tek katta bu ayrıcalığı gözlemleyebilirsiniz ancak performans ve doğru uygulama için en az 2 kat uygulama yapmalısınız.

1 lt. Bianca Stella Boya ile 10 – 12 m² alanı çift kat boyayabilirsiniz.

Boya uygulaması öncesi ve sonrası dikkat etmeniz gereken önemli detaylar için tıklayın.

Uygulama yapılacak zemine göre kadife vernik rulo, dar ve çıkıntılı alanlar için ipek fırçadır.

Bianca Stella Boya, gerçek bir dönüşüm boyasıdır. Piyasada dönüşüm boyası olarak kullanılan hobi boyası segmentinde değildir. Üstün formülü ve benzersiz özellikleri ile uygulama yapılan yüzeylerde uzun ömürlü performans sağlar. Detaylı ürün özellikleri için tıklayınız.

Bianca Stella boya su bazlı bir boyadır ve zamanla sararma yapmaz.

İlk 2 gün
Uygulama yapılan yüzeyler 1 gün kullanılmamalı, suya maruz kalan yüzeyler ise 2 gün boyunca kullanılmamalıdır.

İlk 7 gün
Su birikmesine izin verilmemelidir. Islanan alan kuru bir bez ya da kağıt havlu ile kurulanmalıdır. Darbelere karşı korunmalı, yüzeye ağır eşya koymamalı, itme ve çekme yapılmamalıdır.

7 günden sonra
Uygulama tamamlandıktan sonra doğrudan çamaşır suyu kullanılması önerilmemektedir. Kullanılması gerekiyorsa su ile seyreltilerek kullanılması önerilir. Temizleme sırasında deterjan, yağ sökücü, leke sökücü, bulaşık deterjanı, sirkeli su ve benzerleri kullanılabilir. Bulaşık süngeri kullanılabilir. Telleme yapılmamalıdır. Kireç sökücü, tuz ruhu, lavabo açıcı, yüksek oranlı alkol içeren maddeler, tiner, dezenfektan ile temas ettirilmemelidir.

Bianca Stella Boya sizi ve sevdiklerinizi korur. EN-71 Çocuk ve Oyuncak Güvenliği standardına uygundur. Tüm yaşam alanlarında güvenle kullanabilirsiniz.

Uygulama tamamlandıktan sonra 7 gün kimyasal temizleyiciler için beklenmelidir. Doğrudan çamaşır suyu kullanılması önerilmemektedir. Kullanılması gerekiyorsa su ile seyreltilerek kullanılması önerilir. Temizleme sırasında deterjan, yağ sökücü, leke sökücü, bulaşık deterjanı, sirkeli su ve benzerleri kullanılabilir. Bulaşık süngeri kullanılabilir. Telleme yapılmamalıdır. Kireç sökücü, tuz ruhu, lavabo açıcı, yüksek oranlı alkol içeren maddeler, tiner, dezenfektan ile temas ettirilmemelidir. Uygulama sonrası dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili bilgi almak için tıklayın.

Bianca Stella Colorate renklendirme sistemi sayesinde sınırsız renk seçeneği sunar. Kartela için tıklayınız.

Uygulama yaptığınız alanda ahşap desen görüntüsü istiyorsanız öncesinde 2 kat Stella Boya uygulamalısınız. Stella Boya uygulamasından 3 saat sonra Stella ahşap renklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Bianca Stella boya ile 2 kat alt zemin uygulaması bittikten 3 saat sonra dilediğiniz yüzey üzerine Bianca Stella ahşap renkleri ile ahşap görüntüsü verebilirsiniz. Ahşap desen uygulaması için genel olarak tercih edilen zemin renkleri kesekağıdı ve kum beji gibi tonlardır.

Ahşap renk uygulama detayı için tıklayınız.  

Uygulama videosu için görsele tıklayınız. 

Dış mekanlarda ahşap yüzeylerinizi Bianca Stella ile boyayabilirsiniz. Dış mekanlardaki ahşaplar suya maruz kalabildiklerinden dolayı bünyesine su nüfuz edebilir. Uygulama öncesinde ahşabınızın kuru olmasına dikkat edilmelidir.

Bianca Stella ile parlak, lake ve vernikli yüzeylerinizi astar ve zımpara kullanmadan kolayca boyayabilirsiniz.

Bianca Stella ile tüm ahşap yüzeyleri olduğu gibi MDF yüzeyleri de boyayabilirsiniz.

Bianca Stella ile plastik masa ve sandalyelerinizi boyayabilirsiniz. Tüm uygulama alanları için tıklayın.

Evye ve lavabo boyamalarında, uygulama ve kullanıma bağlı olarak memnuniyet değişmektedir. Dolayısı ile boyama kararı sizlere bırakılmıştır. Eğer boyama kararı verirseniz Bianca Stella boya üzerine Bianca Maximo Sıvı Cam uygulamalısınız.

Bianca Stella Boya ile tüm beyaz eşyalarınızı ve evinizde yenilemek veya dönüştürmek istediğiniz alanları boyayabilirsiniz. Ürünün uygulama alanları için tıklayın.

Örnek beyaz eşya dönüşümünü izlemek için görsele tıklayın. 

Bianca Stella ile deri ve kumaş gibi hareketli yüzeylerde boya yapılması tavsiye edilmez.

Açık balkonlarda Stella Boya uygulaması tamamlandıktan Bianca Maximo ürünümüzü kullanabilirsiniz.

Bianca Stella Boya parfümlüdür. Uygulama yaptığınız alanda gün içerisinde rahatlıkla vakit geçirebilirsiniz.

EN 71-3 Çocuk ve Oyuncak Güvenliği standardına uygundur belgesine sahip olan Bianca Stella Boya ile uygulama yaptığınız tüm yüzeylere güvenle temas edebilirsiniz.

Uygulama öncesi paslı ve paslanabilecek riskli bölgeler zımpara ile temizlenmeli, Bianca Antipas ile korumaya alınmalıdır. Uygulama öncesi ve sonrası bilgiler için tıklayın.

Başka bir marka ile boyanmış yüzeylerin üzerine Bianca Stella boya uygulaması yapabilirsiniz. Zemine yapışmayı sağlayan en alttaki boyadır. Eğer alttaki boya zaman içinde yüzeyden kalkma yaparsa üzerine uygulayacağınız Bianca Stella boya bunu engelleyemez.

Kimyasal içeriğinden dolayı silikon boya tutmaz bir yapıya sahiptir. Bu nedenle uygulama yapacağınız alanlarda silikonu sökmeniz ve yüzeyi iyice temizlemeniz gerekmektedir. Uygulama öncesi ve sonrası bilgiler için tıklayın.

Bianca Stella sıradan boyalarda olmayan üstün yayılma özelliği sayesinde fırça ve rulo izi bırakmaz. 

Fırça ve rulonuzu yeteri kadar boya ile doğru açılarda kullanmak yüzey düzgünlüğü için çok önemlidir. Boyanızı yüzeye uygun oranda yedirin ve kuruyan noktalarda tekrar fırça ve rulo darbesi yapmamaya özen gösterin.

Örnek bir projede uygulama yüzeyini yakından incelemek için görsele tıklayın.

 

Bianca Stella boya ısıya karşı dayanıklıdır. Ocaktan aldığınız bir tencere boyaya zarar vermeyecektir. Soba gibi sıcaklığın yüksek derecelere ulaştığı bölgelerde kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Termometreli ısı testini izlemek için görsele tıklayabilirsiniz.

Özellikle duvar fayansları, mobilya ve trafiği az alanlarda Bianca Stella Boya uygulamasından sonra veya daha parlak bir görünüm elde etmek istediğiniz alanlarda Bianca Stella Su Bazlı Sıvı Cam’ı kullanılmasını öneriyoruz. Banyo zemini, mutfak tezgahı, parke gibi yoğun kullanıma maruz kalan alanlarda kullanılması tavsiye edilmez bu gibi alanlarda Maximo Sıvı Cam kullanılmasını öneriyoruz.

Şeffaf sıvı cam, uygulama yapılan yüzeyi koruma altına alır. Yüksek dayanımı sayesinde çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Yüksek kimyasal dirence sahiptir. Yüzeylerde su yalıtımı sağlar. Kir ve leke tutmaz, ıslak ve sabunlu bez ile silinebilir. Banyo zemini, mutfak tezgahı, parke gibi yoğun kullanıma maruz kalan alanlarda Maximo Sıvı Cam önerilmektedir. 

Fayans/seramik, parke gibi zeminlerde daha kullanışlı olması için Bianca Stella Boya üzerine Bianca Stella Su Bazlı Sıvı Cam şeffaf koruyucu ürünümüzü kullanabilirsiniz. Fayans dikey duvarlarda herhangi sıvıcam uygulaması yapmanıza gerek yoktur. 

Bianca Stella Sıvı Cam kullanıma hazırdır. Herhangi bir karışım yapmadan homojen hale gelinceye kadar karıştırın.

Bianca Stella Boya uygulaması bittikten 2-3 saat sonra kadife vernik rulo ile 1. kat uygulamasına geçebilirsiniz. Katlar arası 4 saattir.

Tüm uygulama bilgileri için tıklayın.

Özellikle mutfak tezgahlarının daha kullanışlı olması için Bianca Stella Boya üzerine Maximo Sıvı Cam şeffaf koruyucu ürünümüzü kullanmalısınız.

Bianca Stella Boya uygulaması bittikten 24 saat sonra Bianca Maximo uygulamasına geçebilirsiniz.

Bianca Maximo Solvent Bazlı Sıvı Cam iki kompenentli bir üründür.
Uygulama için A kompenenti (büyük amb.) ile B kompenenti (küçük amb.) karıştırınız. Yapılan karışımı 30-40 dk. içinde kadife vernik rulo yardımı ile yayarak uygulayınız. Kuruyan noktalarda tekrar fırça ve rulo darbesi yapmamaya özen gösterin.

Bianca Maximo’nun yüksek performansı ile tek kat uygulama yeterlidir.

2 kat tercih edilirse ve elinizdeki ürün yeterliyse:
1. kat uygulaması için A kompenentinin (büyük amb.) yarısı ile B kompenentinin (küçük amb.) yarısını karıştırınız. 2. kat uygulaması için kalan miktarı 2 – 4 saat sonra aynı şekilde karıştırıp uygulayınız.
(maximo tek katda 4-6 m² alana uygulanabilir)

Tüm uygulama bilgileri için tıklayın.

Maximo sıvı camın kullanıma hazırlanma videosu için görsele tıklayın. 

²

Özellikle banyo zemini, mutfak tezgahı, parke gibi fiziksel aktivitenin çok olduğu yerlerde Bianca Maximo Sıvı Cam’ı kullanmanızı öneriyoruz. Uygulama bilgisi için tıklayın.

Küvetiniz için özel olarak geliştirilen Bianca Küvet Boyamızı kullanabilirsiniz. Ürünümüze arama motorlarından çıkan online alışveriş sitelerinden veya bayilerimizden ulaşabilirsiniz.

Küvet boyası ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayın.

Bianca Stella
WhatsApp mesajı gönder